Usługi serwisowe

Nasz serwis oferuje diagnostykę oraz naprawę
podzespołów perkusji elektronicznych,
również innych marek.
Skorzystaj z usług naszych
doświadczonych serwisantów.
Kontakt

Program SongDownloaderV1.0.5 PC

Program daje możliwość wgrywania plików midi do modułów HXDIII

Pobierz Program

Zgłoszenie problemu technicznego.

Zaloguj się na swoje konto.

1. Przejdź do bloku "Historia zamówień i szczegóły"
2. Odnajdź na liście swoje zamówienie i przejdź w "szczegóły"
3. Przewiń stronę do bloku "Dodaj wiadomość"
4. Wybierz produkt z menu którego dotyczy problem
5. Opisz występujący problem i wyślij wiadomość.

Oczekuj na wiadomość od naszego zespołu.

Nasz zespół techniczny zapozna się z treścią wiadomości oraz przekaże dalsze instrukcje.

Najczęściej zadawane pytania.

1. Czy granie na perkusji elektronicznej jest głośne?

Tak, każda perkusja elektroniczna dostępna na rynku jest w większym lub mniejszym stopniu jest głośna, natomiast jest to instrument o wiele cichszy od perkusji akustycznej. Na głośność zestawu elektronicznego wpływa głównie materiał z jakich wykonane są pady talerzy i tomów. W zestawach Black Hawk stosujemy pady z naciągami siatkowymi nowej generacji 3PM, które znacząco wpływają na zmniejszenie ich głośności. Pady talerzy wykonane są z plastiku i miękkiej gumy, która w sposób skuteczny absorbuje uderzenia. Elementem, który może być słyszalny jest również pad stopy, podczas uderzenia generuje on wibracje, które przedostają się w podłoże. W naszych zestawach stosujemy pad stopy o dużej średnicy i masywnej konstrukcji membrana wykonana jest z miękkich materiałów syntetycznych (model MXDIII) lub naciągu siatkowego ( modele: HXD4, HXD4 Pro, VXD Hybrid, VXD Hybrid Pro), które w sposób skuteczny pochłaniają większość wibracji podczas uderzeń. Zalecamy również stosowanie maty wytłumiającej pod zestaw którą można zakupić w dziale akcesoria.
2. Jaka perkusja elektroniczna dla początkującego?

Dobrym wyborem dla początkującego perkusisty będą zestawy Black Hawk MXDIII i Black Hawk HXD4. Zestaw MXD III wyposażony jest w pady o mniejszej średnicy 8 cali ale co ważne, pady są dwu strefowe, w przypadku talerza Crash/Ride w tym modelu zastosowano również pad dwu strefowy, czyli taki, które reaguje dźwiękiem w miejsce uderzenia aby bardziej symulować naturalność gry. Zestaw HXD4 zalicza się do zestawów Premium, jest wykonany z lepszej jakości materiałów, ma większe 10 calowe pady, średnica rur ramy jest większa, co sprawia, że cały zestaw jest masywniejszy. Oba modele będą idealne aby zacząć grę na perkusji, wybór zależy od Twojego budżetu.
3. Ile kosztuje perkusja elektroniczna?

Na rynku dostępne są modele zaczynające się od 1200 zł, a zawodowe zestawy osiągają ceny kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nasze zestawy Black Hawk są w bardzo przystępnych cenach w stosunku do ich jakości, argumentuje to nasza świadomość, wiedza i nasze doświadczenie muzyczne.
4. Czy do perkusji Black Hawk mogę podłączyć zewnętrzne nagłośnienie?

Tak, moduł wszystkie nasze modele posiadają wyjścia liniowe L/R stereo lub mono, które pozwalają na podłączenie zewnętrznych wzmacniaczy. Dodatkowo moduł wyposażony jest w gniazdo na słuchawki z którego można korzystać jednocześnie.

5. Czy do zestawu Black Hawk mogę podłączyć dodatkowe elementy?

Tak, wszystkie nasze zestawy (MXDIII, HXD4, HXD4, HXD4 Pro, VXD Hybrid, VXD Hybrid Pro wyposażone są w dodatkowe wejście na tom i crash.

6. Czy do zestawu mogę podłączyć telefon?

Tak, nasze moduły posiadają wejścia AUX IN do którego można podłączyć telefon za pomocą kabla, można też sparować telefon poprzez Bluetooth.

7. Czy do zestawu mogę podłączyć komputer?

Tak, nasze moduły posiadają złącze USB, które przekazuje informacje MIDI w obu kierunkach z/do modułu dźwiękowego. Oznacza to, że nasze moduły mogą współpracować z oprogramowaniem DAW na komputerach PC i MAC. Można wysyłać informacje MIDI do komputera, wtedy nasz zestaw działa jako kontroler MIDI i umożliwia zapis nutowy w programach DAW, można też korzystać z oprogramowania perkusyjnego korzystając z brzmień programów i wtyczek. Można wysyłać infomracje MIDI do modułu z komputera, wówczas zostanie zagrana ścieżka perkusji poprzez moduł dźwiękowy.
8. Kod parowania Bluettoth: 1337